Hakkımızda

Faaliyete 2005 yılında başlayan firmamız daha önceleri ithalatını yapmış olduğu karbür (carbide) cnc kesici uçları, freze ve matkap uçları gibi ürünleri yurtdışından Türkiye pazarına getirerek girmiş olduğu sektöre şuan bu vb. ürünleri geri dönüşüme kazandırmak amacıyla yoğunluğunu bu önemli faaliyet üzerinde toplamıştır.

Üzerinde uzlaşmaya varılan geri dönüşüm tanımlarından en önemlisi doğal kaynakların verimli şekilde kullanılmadığı taktirde her geçen gün azalarak sonlanacağı gerçeğidir. Bu sebeple geri dönüşüm sektörü, gelecek kuşaklara potansiyel kaynakların mümkün olabilen en fazla miktarını bırakabilmek en önemli atık yönetim biçimidir.

Geri dönüşümün ekonomiye katkı sağlaması, ihracatını yapmış olduğumuz malzemelerin ülkemize döviz getirisi sağlaması ve bu sektörün geri dönüşüm üretim süreçlerine hammadde girdisi sağlaması bizi buraya yoğunlaştıran önemli etkenlerdir.

Ana faaliyet konumuz olan tungsten (volfram) karbür (carbide) hurdası dışında, h.s.s,nickel, cobalt, molibden, titanyum, vanadium ve daha birçok kıymetli maden ve maden alaşımlı hurdaları geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Pazarlamasını yaptığımız ürünlerin dışında, kıymetli atık hurdaların çeşitlerini ve miktarlarını her geçen gün arttırarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya ve büyümeye devam etmekteyiz.

VİZYON & MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli genişleterek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, yurtiçi ve yurtdışı pazar payımızı büyüterek rekabet gücümüzü arttırmak.

Firmamızın ulusal/uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda yöntemlerimizi sürekli geliştiren, geri dönüşüm sektöründe öncülük yapan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

BELGELERİMİZ